Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sladký život

6. 12. 2009

Byl chladný listopadový večer. Venku hustě pršelo a vlastně skoro celý měsíc bylo počasí na nic. Joshuovi to, ale nevadilo. Byl rád, že prší a je zamračeno. Dostali prázdniny díky bouřkám typu „a jsi bez střechy“. Odjel s pár přáteli pod hory, kde zdědil po své tetě krásný rodinný domek. Dole však ještě bydlel od tety syn a jeho žena s dětmi. Po tetě Joshua zdědil jen druhé patro. To však bohatě stačilo.4+1 bylo více než dost.

Přijel před dvěma dny s Davidem (klukem, kterého nejspíše miloval),Katharine (jeho nejlepší přítelkyní) a samozřejmě s Markem (další jeho dobrý přítel). David a Marek měli ložnici spolu. Joshua se nebál, že by spolu něco měli, u Marka si byl naprosto jistý jeho orientací a u Davida to věděl, byl bisexuál. Nedávno se bavily, že by si to „rozdali“, ale už na to podle Joshui David zapomněl.Katharina dostala svou ložnici. Dva dny se poměrně nudily.Katharina byla nešťastná z toho, že už týden neviděla sluneční paprsek a ještě k tomu se jí pořád pokoušel sbalit Marek. To pro ni bylo neúnosné a tak často vyšilovala.

Joshua seděl ve své posteli a četl si knihu „Andělé a Démoni“ za svitu zelenavého světla vydávající jeho lampička. V tom však někdo zaklepal. Bylo to velice jemné zaklepání a Joshua se domníval, že je to Katharina. Trochu si odpočinout od dotěrného Marka.

„Dále“ řekl Joshua a sklonil hlavu zase ke knize. Dveře se otevřely a dovnitř nakoukl David. „Můžu?“zeptal se a podíval se Joshuovi do očí. Joshua zvedl hlavu a oči mu málem vystřelily z důlků. David za ním přišel tak pozdě večer. Kolik vlastně je? Rychle se podíval na hodiny vedle dveří. Bylo za pět minut deset. Co vlastně chce? „Jo jasně“ odpověděl Joshua. David vešel do pokoje a zavřel za sebou. Poté otočil klíčem. Co to dělá? David se přesunul do křesla naproti postele. Na sobě měl jen triku a boxerky, které byli dosti volné, takže teoreticky, kdyby měl silnější světlo, viděl by i dál. Teď byl docela rád, že je pod peřinou. Pár trapasů v Davidově přítomnosti stačilo a stejně nejspíše si potřebuje promluvit.

David se nadechl. Bože, vzdychl si Joshua. „Ehm…víš, jak jsme spolu tak před měsícem mluvily“řekl rozpačitě. „Jo jasně. Jen mi prosím tě připomeň o čem. Bylo těch rozhovorů celkem dost“ušklíbl se Joshua. David se pousmál. „No mluvily jsme o nás“ řekl tiše a sklopil zrak.Tos toho řekl dost. Skoro každý náš rozhovor je o nás. Když si David povšiml ticha, dodal jěště: „O nás dvou…řekl jsem, že to zvážím, ale záleží, jestli to pořád chceš“

On si to pamatuje! Nezapomněl, a teď říká, že Joshuu chce. Joshua zaklapl knihu a sednul si mu do klína a políbil ho. „Chci“šeptl mu do ucha. David mu začal polibky oplácet. Byli to první letmé polibky a následovaly vášnivější a hlubší. Joshua sundal Davidovi tričko a pohledem spočinul na jeho svalech. Byli pro něj tak krásné, přejížděl po nich rukou a druhou se mu zaplétal do vlasů. Když mu však David sundal tričko, trochu se zastyděl. Nebyl sice vůbec tlustý, ale ani svalnatý jako David. Prostě jen hubené dítě. Začervenal se. „Co?“zeptal se David. „Ale nic“ odpověděl Joshua a znovu ho vášnivě políbil. Potom se Joshua se svými polibky soustředil na krk. Jemně ho kousl v místě tepny a David se usmál. Joshua přešel na jeho ramena, kde ho zasypal polibky. Přešel přes ně na hrudní a jeho vypracované prsní svalstvo. Vždy se zdržel u každé bradavky jen chvíli. David vypustil stén. Stén vzrušení a to Joshuu povzbudilo. Přes jeho břišní svaly přešel rychle až k okraji boxerek. Prsty zachytil gumu a boxerky Davidovi stáhnul. Joshuovi se na skytl pohled na Davidovo přirození. Měl ho nejspíše většího, než Joshua, ale co naplat. Joshua začal Davidovi dělat dobře. David jen pozoroval Josuovu hlavu jak se pohybuje nahoru a dolů jako po ose. Musel ho zastavit, když to byla pro něj slast. Přitáhl si jeho obličej k sobě a vášnivě ho líbal. Poté Joshuu přenesl na postel, kde mu stáhl jeho spací kraťasy a začal mu kouřit penis. David věděl, kdy má přestat, byl v těhle věcech zkušenější a jelikož byli oba plní energie, vzal si David Joshuovi nohy na ramena, aby do něj měl lepší přístup. Vsunul do něj jemně špičku a poté do něj ponořil celý penis. Začal se pomalu pohybovat. Dopředu a dozadu. Dopředu a dozadu. Zrychloval své přírazy. Joshua si začal masturbovat. Vzdychali a tiše sténaly pod návaly vzrušení. Bylo jako adrenalin, rozléval se jim do krve. Netrvalo dlouho a oba prožili orgasmus. Joshua Davidovi potřísnil břicho a krk. David vytáhl z Joshui teď už svůj ochablý penis a lehl si na záda vedle Joshui. Joshua si mu lehl na nepotřísněnou stranu hrudníku.

Chvíli se jen tak díval na Davidovo nahé tělo postříkané jeho spermatem. Sledoval Davidovo zrychlené dýchání. Dostal nápad. Začal pomalu z Davidova těla slízávat své sperma. David se na tuhle reakci jen usmál a koutkem oka si povšiml, že Joshuův penis je znovu ztopořený.“Ty ještě nemáš dost?“zeptal se David, když mu Joshua slízal sperma z krku. Penis se mu začínal topořit.“Co takhle koupel?“zeptal se David a Joshua souhlasil. Přemístili se z ložnice do koupelny. David začal plnit vanu. Joshua ho zezadu objal.“Chci to teď. Teď hned!“šeptal mu do ucha a pak políbil jeho lalůček. Na to se David otočil, posadil Joshuu na pračku a začal do něj přirážet. Začal hned rychle a věděl, že Joshuovi neublíží. Byl totiž otevřený z prvního sexu. Přirážel rychleji a rychleji a vynášel Joshuu do nebes.“Ano“sténal Joshua a třel si svůj penis v ruce. Vana začala přetékat, ale oba byli zabrání do jejich sexu. Pračka jen narážela do stěny. Když prožili znovu orgasmus, lehli si na podlahu koupelny vedle sebe. Pod sebou měli měkkou mokrou deku a voda pořád přetékala. Joshua však byl ve svém ráji. Tohle byla ta pravá noc s Davidem. Miloval ho, to už teď věděl.

 

***Poznámky autora***

- má první Shonen ai

- Věnováno Katty, děkuji jí za inspiraci

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Jacob, 5. 2. 2010 8:40)

Aylen dómo arigato.:-)

...

(Aylen, 30. 12. 2009 23:47)

Mně se to moc líbilo,úžasná povídka...

???

(Severus, 7. 12. 2009 18:35)

Takže jak tady čtu je to od nějakého "Jacoba".
Hned jde vidět,že je to začátečník.(Škodolibý smích).Dovoluji si pár připomínek.
Celé je to sepsané způsobem "honem na sex".Což se mi trochu nelíbí,ale jinak pár nádherný a děj celkem jde.
3*