Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slátanina - Předmluta

31. 1. 2009

Takže jak jsem psala v úvodu chystám se psát novou kapitolovou povídku která bude i nebude originální. Bude na ono otřepané téma, že se my smrtelníci dostaneme do kouzelného světa anime, přesněji do světa Naruta. A teď pár informací které by vás mohly zaskočit a které je třeba zdůraznit:

Info 1. Postavy:

Takže v povídce se budou vyskytovat postavy z Naruta ale taky dvě originální a těmi jsme já a kamarádka Terka kterou asi většina zná pod přezdívkou Kagome/Kurama. Povahy jsem nám moc neměnila takže nás uvidíte v pravém světle  a konečně uvidíte ten obrovský rozdíl v naších povahách na který často upozorňujeme. Dalšími postavami budou dvě holky( Karolína a Nikola) které nám budou kapku znepříjemňovat život ale my se jen tak nedáme *muhahahaha* 

Info 2. Škola:

Mno na začátku jsme s Terkou ve škole a o ní bych vám taky chtěla něco říct. Tak zaprvé je to základní i střední dohromady. Dítě tu odchodí normálně 9.tříd základní školy pak přichází 10.třída která je mezidobí mezi základním a středním vzděláním a je to taková přípravka na střední. Žáci v ní mají stejně jako studenti v prvním ročníku na střední 15-16 let a právě do této třídy nastupujeme s Terkou na začátku povídky, takže je nám 15 let. Zadruhé je to prestižní soukromá škola, ze které vás můžou vyrazit a zatřetí je to i internát takže s rodiči se tam vídají jen na Vánoce a o letních prázdninách. Pokud vám dělá problém si to představit vzpomeňte si na slavné Bradavice Harryho Pottera tato škola je na stejný princip.

Info 3. Hlášky z filmů:

V povídce se budou vyskytovat i hlášky či scény z filmů a anime seriálů takže kdyby někdo narazil na nějakou scénu nebo slova své oblíbené postavy tak se nejspíš nemýlíte.  Je to proto, že se to do příběhu hodí a také proto že si vás po skončení kapitoly prozkouším. Pokud uhodnete z jakého filmu je scéna či slova které vyberu, dostanete diplomek za bystrost a za to že vůbec tuto povídku čtete XD.

Info 4. Místa:

V této povídce budou i místa tak trochu vymyšlená a hned první co by vás mohlo zaskočit je umístění Konohy. V tomto příběhu to bude Irsko, krásná hornatá, lesnatá a nebezpečná země, v jejímž středu se nachází Konoha. Budou tu i místa, které v seriálu nebyly a to třeba útes u kterého budu často přemýšlet nebo třeba sportovní středisko uprostřed Konohy kde mají prostředky a náčiní snad ke každému sportu a také tam mají bazén, který si v příběhu také zahraje a teď snad poslední info a to pohledy z jakých to bude vyprávěno.

Info 5. Pohledy vyprávění:

Takže jak jste nejspíš pochopili povídku budu vyprávět já ze svého pohledu, tedy v první osobě ale budou se tam vyskytovat i scény u kterých nebudu, protože třeba budu na druhém konci Konohy nebo budu zaměstnaná něčím jiným a právě tyto scény budu vyprávět ve třetí osobě tedy jako vypravěč nebo nezávislý pozorovatel.

 

Katty: Mno myslím že to je tak asi všechno k předmluvě a teď vzhůru do nekonečna a ještě dál =3

Kagome/Kurama: Chce říct, příjemnou zábavu při čtení

Katty: Ano

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

do toho :D

(neru-chan, 31. 1. 2009 14:27)

juu to bude zamavi XD uz se tesim na pvni dilek :)

...

(haru, 31. 1. 2009 11:23)

pfuu...ten názov sedí- neber to zle! vysvetlím: podľa mňa je každá poviedka kde sa miešajú dva "svety" (či už anime, alebo ten reálny s nejakým iným) zlátanina, vôbec to nepovažujem za hanlivý výraz, ale už to beriem skôr ako samostatný žáner xD a toto znie fakt zaujímavo...hm Irsko, "smaragdový ostrov" dobrý nápad, teším sa na prvú kapču ;D

^w^

(Kagome/Kurama, 31. 1. 2009 10:53)

Zaměstnaná něčím jiným? Nechtěla jsi napsat zaměstnaná NĚKÝM jiným? Ale tak nic, ještě bych něco vyzradila a to já nerada xD Konečně jsi to sem dala, já tady naklusala v jednu v noci, tajně, a koukám, nic tu nebylo! :D Taakže, jdu dělat reklamku ;) Jen malou, ale i s odkazem ;) JInak, info je super!