Jdi na obsah Jdi na menu
 


kapitola 4. - Nový tým... COŽE??!!

19. 7. 2009

Sasuke seděl ve své staré lavici a četl si v knize, Sakuru která vedle něj tyranizovala zamilovaného Naruta si při tom nevšímal. Ani holek, které po něm pokukovaly a házely rádoby neodolatelné pohledy. Dokonce nebral na vědomí ani to že třída zmlkla a přesunula svou pozornost ke dveřím. Dál se věnoval jen příběhu, který se před ním na stránkách tlusté knihy rozehrával a příchod nějakých nováčků ho nezajímal. Jen když je Kakashi představil zpozorněl aby pak nevypadal jako hlupák který není schopný zapamatovat si dvě dívčí jména… Tak moment, dívčí? Poprvé za dobu kdy je nahnali do jejich staré třídy zvedl svůj pohled od knihy a prohlédl si nově příchozí. Přesně jak tušil, ta holka která ho včera urazila, nebyla odsud, ale byl to jeden z nováčků která jim Kakashi přišel představit. Zaklapl knihu a rozhodl se raději poslouchat, jak jinak by se o té drzé holce něco dozvěděl že?

_

Vstoupily jsme před zmlklou třídu plnou zvědavých obličejů. Uvnitř mě se ozval malinký hlásek obav a strachu ale nedala jsem na sobě nic znát. Přece jen, seznámení je začátek k tomu někoho poznat a snad se i skamarádit. Nehodlala jsem tu celý rok sedět na zadku a nudit se na pokoji. Naproti tomu Terka vypadala, že by raději nevytáhla paty z domu, než aby podstoupila toto seznamování. Nevědomky mi silněji stiskla ruku, až sem sykla bolestí. Podívala se na mě uvědomila si svůj stisk a povolila, omluvně se na mě usmála a opět sklopila pohled do země, aby se nemusela dívat do tváří o rok starších studentů. Kakashi se za nás postavil a ochranářsky či snad povzbudivě nám stiskl ramena.

„Tak mládeži. Rád bych vám představil dva nováčky, kteří zde budou rok studovat s námi, jak vás už určitě informoval Iruka-sensei. „ Kývnul hlavou k dalšímu muži stojícímu u okna kterého nám takto nevědomky představil. S Terkou jsme se na Iruku-senseie podívaly a pořádně si ho prohlédly. Měl na sobě stejné oblečení jako Kakashi-sensei jen přes obličej neměl masku a tu divnou pásku s kovem a zvláštním znakem uprostřed měl uvázanou hezky rovně tak že mu zakrývala čelo. Jeho pleť byla snědší a přes nos se mu táhla větší jizva. Své dlouhé hnědé vlasy měl stáhnuté do copu na vršku hlavy. Jeho oči vypadaly mile, ale byla v nich i jakási nervozita když s nimi těkal po učebně. Přestala jsem si prohlížet Iruku a zaměřila svou pozornost opět na Kakashiho který začal opět mluvit.

„Dovolte mi představit vám Terku“ chytil ji za obě ramena, aby bylo jasné, kdo Terka je. Terka k nim zvedla pohled a kývla hlavou na pozdrav.

„A Kateřinu“ přešel z Terčiných ramen na má a mile se usmál při čemž jeho odhalené oko dosáhlo tvaru obraceného U. Stejně, jako Terka jsem k nim zvedla pohled, zasmála se úsměvem od ufa k ufu (od ucha k uchu) a na pravé ruce ukázala znak HIPEACE.Obrazek Třída si nás zvědavě prohlížela a sem tam bylo od těch odvážnějších slyšet výkřiky jako „Ahoj“ nebo „Vítejte u nás“ či snad „Rádi vás poznáváme“

Terka se sem tam pokusila o mírný úsměv ale pak zvedala pohled k nebi i když není věřící nejspíš se modlila aby to bylo co nejdřív za ní. Zato já byla ve svém živlu, házela jsem úsměvy na všechny strany a pokud to byly normální otázky, jako odkud jsme nebo jak se nám tu líbí tak jsem se snažila i odpovídat. Iruka se je snažil krotit a káral je, aby nám dali čas vydechnout jenže třída jako by ho neposlouchala. Najednou se všichni zvedli a jako příbojová vlna se na nás valili, aby se nám taktéž představili. Terka zbledla a vypadala, že za chvíli omdlí dokonce i mě to vystrašilo, jak se na nás sesypali jako vosy na med. Odstrčili Kakashiho i Iruku a začali si s námi mohutně potřásat rukama. Jména se nás valila ze všech stran a já měla co dělat abych si je všechny zapamatovala:  

„Yamanaka Ino“

„Akimichi Choji“

„Inuzuka Kiba“

„Aburame Shino“

„Haruno Sakura“

„Rock Lee“ 

„Hyuuga Neji“

„Nara Shikamaru“

„Ahoj holky“ ozvalo se z houfu a já mohla spatřit Ten Ten a za jejími zády se schovávající Hinatu.

„Ahoj“ pozdravila jsem je spolu s Terkou, která jim ale spíš jen tak na pozdrav kývla hlavou.

„Tak to stačí, holky už znáte, takže se každý vraťte ke svým senseiům. Holkám se ještě musí vysvětlit pár věcí, takže hybaj zpátky do práce.“ Zavelel Kakashi a všichni se s reptáním drali k východu. „Můj tým tu ještě prosím zůstane“ zdůraznil a počkal, až všichni odejdou a zavřou za sebou dveře. Kakashi se nejspíš připravoval na další poučky a já se rozhlédla po třídě, abych zjistila co tím „můj tým“ myslel. Ve třídě moc lidí nezůstalo jen jedna holka se sytě růžovými vlasy, která se mi myslím představila jako Sakura, podle barvy jejich vlasů soudím, že nebude Terčina oblíbenkyně. Pak tu zůstal ještě jeden nabručeně vypadající černovlasý kluk a…

„Áááá! Ty?!“ vykřikla jsem nevěřícně na blonďáčka v oranžové kombinéze a jasně modrýma očima, kterého jsem potkala včera v Ichiraku Ramen. Ten jakmile mě uviděl, přiskočil ze zadní lavice, ve které seděl a taktéž na mě ukázal a vykřikl „Ty?!!“

„Já?“ „Já?“

„Jo ty!“ „Jo ty!“

„Nech toho“ „Nech toho“

Zamračeně jsem se na něj dívala a on se na mě koukal zrovna tak. Terka, Kakashi, Iruka, Sakura i ten kluk co ho ještě neznám nás pozorovali a těkali pohledem z jednoho na druhého.

„Vy dva se už znáte?“ Překvapilo to Iruku.

„Jo. Zasedla mi moje místo v Ichiraku Ramen.“ Požaloval Naruto a ukázal na mě. Iruka se zatvářil vyděšeně a jako by se mě svým pohledem ptal, jak jsem jen mohla, když je Naruto na své místo tak citlivý. Na to jsem se načepýřila já a na oplátku ukázala na něj.

„A on mi snědl ramen. Doufám, že ti aspoň zaskočilo“ pronesla jsem jízlivě.

„Ha, to by se ti líbilo ale tak rychle se mě nezbavíš“ usmál se a já s hrůzou zjistila, že se mi ten úsměv líbí a chci, aby se pro mě usmál ještě jednou. Snad se mi ta blonďatá příšerka, která mi zkazila první ochutnávku místního jídla nelíbí to by byla dost velká čára přes rozpočet. Zatímco já rozdýchávala prvotní šok z poznání svých rozbouřených hormonů, Terka se rozhlížela po třídě. Kriticky sjela Sakuru pohledem a až teď si všimla poslední postavy v rohu místnosti ledabyle posazenou v lavici. Dívali si navzájem do očí a každý vzpomínal na včerejší den, kdy se poprvé potkali. Sasuke si ji prohlédl od hlavy k patě a svůj pohled zastavil opět na jejich očích. Ta zvláštní modrá ho upoutala. Z lidí se kterými byl v kontaktu nikdo neměl takovýhle odstín modré. (Naruto blankytně modrá a Ino tyrkysová) Připadalo mu jako by se díval do kusu ledu, ano to bylo přesné. Její oči měly barvu zmrzlé vody, dokonce teď když se na něj dívala, měl pocit, že i cítí ten chlad, který by mohl konkurovat s tím jeho. I Terka si chlapce prohlížela. Bylo to stejné jako včera. Opět cítila tu temnotu, která z něj sálala a která ji lákala. Snažila se své pocity ignorovat ale její tělo si dělalo co chtělo. Poté ji pohled opět padl na Sakuru, konečně si vzpomněla, odkud tu holku zná. Byla jedna z těch hloupých holek, které kolem Sasukeho včera poskakovaly a vřískaly. To ji vrátilo do reality. Chce snad skončit jako ony? V žádném případě, to si radši píchne špendlík do oka (Terka je na oči hodně citlivá). Zamračila se na Uchihu a svůj pohled přesunula k oknu ze kterého se začala dívat ven. Já mezitím skončila s hádáním se s Narutem a uraženě jsem se k němu otočila zády. Ovšem to co jsem cítila mě nepřestalo znervózňovat, je opravdu možné, aby se mi líbil? Ne, to nedovolí. Nenechám si tím cvokem zblbnout hlavu. Stejně jsem tu jen na rok. Jaký by to mělo smysl s ním být, když se za rok už nikdy neuvidíme? Jediné co by z toho pro mě plynulo by byl další bolestivý vztah to už nehodlám dopustit. Nedopustím, abych opět padla do těch depresí, které jsem kdysi po rozchodu cítila, tentokrát ne. To radši budu sama než tohle. S tímto rozhodnutím jsem opět otočila k Narutovi ale nepodívala jsem se na něj, místo toho jsem začala zkoumat dění venku stejně jako Terka. Koukám, že okno se pro nás stalo únikovým místem. Kakashi si odkašlal čímž si opět získal naši pozornost.

„Holky“ otočil se k nám „rád bych vám představil Sasukeho, Naruta a Sakuru jsou to členové týmu 7, týmu který vedu já jako jejich sensei. Abyste pochopily všichni studenti jsou rozděleni do tří členných týmů, ve kterých trénujou svou chakru, zlepšují své schopnosti a plní mise což jsou jakési úkoly za které, pokud je jejich provedení správné dostaneme zaplaceno a díky tomu naše vesnice finančně kvete.“objasnil nám Kakashi důvod proč zde tito lidé zůstaly. „ No a protože není žádný volný sensei, jelikož všichni už mají své týmy a mě už přece jenom trochu znáte, rozhodla se Lady Tsunade že budete přiděleny k tomuto týmu, týmu 7.“  Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila co to Kakashi žvatlá, ale pak přece jen kolečka zapadla a mi se v hlavě rozsvítilo.

„Cože??!!“ To co říkal, slibovalo jen jedno být s Narutem dvacet čtyři hodin denně a to se mi opravdu nelíbilo a stejného názoru byla nejspíš i Terka, jejíž obličej byl zkřivený stejnou hrůzou, jakou jsem pociťovala i já.

„Něco se ti snad nelíbí?“ Zeptal se zmateně a možná trochu popuzeně Kakashi. Co jsem měla udělat? Přece mu nemůžu říct, že nechci být v jeho týmu, protože se bojím, že se zamiluju do Naruta a chci tomu zabránit. Pomyslel by si, že jsem mentálně chorá a navíc bych to řekla i před Narutem a to bylo to poslední, co chci.

„…N-ne. Já…jen, jen mě to zaskočilo nic víc, už se moc těším“ pokusila jsem se o křečovitý úsměv, který si Naruto se zájmem prohlížel. Terka mlčela, mohla jsem jen hádat co se dělo uvnitř ní. Očima těkala po podlaze a zhluboka dýchala jako by se snažila rozdýchat menší šok. Kakashi si nás prohlédl a rozhodl se, že nám dá menší pauzu.

„Tak mládeži teď si dáme rozchod. Vy dvě si zajdete domů a radím vám aby jste si oblékly nějaké pohodlné oblečení ve kterém se můžete dobře hýbat a nevadí, když si ho zašpiníte. Začneme procvičovat vaši chakru, musíme zjistit, na jaké jste úrovni. Pak se sejdem na cvičišti číslo 3“ promluvil ke zbytku týmu 7, poté se otočil zpět na nás“ pro vás si dojdu a zavedu vás tam.“ Dokončil podávání informací a pokynul nám k odchodu. Schůzku jsme měli naplánovanou na 16:00 a vzhledem k tomu že byly teprve dvě hodiny tak jsme měly celkem dost času na to abychom se převlékly jak nám radil Kakashi.

Kakashi samozřejmě přišel s půl hodinovým zpožděním a dalších patnáct minut zabralo, než jsme se propletli bludištěm uliček Konohy a mohli jít, až do její zadní části kde už byli jen louky, lesy a nikde žádný dům. Ti tři už tam samozřejmě už byli a docela mě překvapilo, že Sakura Kakashiho hned ze startu seřvala za pozdní příchod načeš Kakashi vytasil hloupou výmluvu o tom, že musel koupat hodně uřvaného důchodce který se k smrti bál mýdla. Samozřejmě mu to nikdo nevěřil tak si odkašlal a zamával nám před očima složkou v hnědých deskách, kterou podal Sakuře ta ji se zvědavostí otevřela a zarazila se.

„To je moje osobní složka? Proč mi ji dáváte?“ Ptala se s pozvednutým obočím.

„Protože kvůli tomu že je vás nyní moc a já bych nejspíš pět lidí nezvládl tak tě Hokage-sama předělila do jiného týmu“ oznámil suše.

„Prosím?!“

„Po dobu tohoto roku budeš přidělena do týmu 10.“

„Týmu 10?“ Zamyslela se „moment tam je přece Ino.“ Řekla zaraženě při vzpomínce na svou minulou nejlepší kamarádku, se kterou se pohádala na život a na smrt kvůli místnímu bohovi mezi kluky.

„Ano je tam i Ino…Ber to jako misi. Doufám, že nám u Asumi-senseie neuděláš ostudu a budeš hrdě reprezentovat náš tým a teď jdi do sídla Hokage měli by tam na tebe již čekat.“ Ukončil rozhovor Kakashi a dal tak Sakuře jasně najevo že další námitky jsou naprosto zbytečné. Sakura tedy sklopila hlavu a pomalu se začala ploužit pomalím krokem zpět do vesnice. Sakura byla divná. Už jen to jak se chovala, když jsme se poprvé potkali. Ty její rádoby svůdné pohledy mířené na Sasukeho byly nechutné. A z toho co mi říkala Terka, když ji včera potkala jsem vydedukovala že je to jen obyčejná faninka. Prostá holka bez mozku, která má v hlavě jen svou modlu. Podívala jsem se na Terku a trhla hlavou směrem k Saukemu. Nyní jsem byla opravdu ráda za její inteligenci, protože okamžitě pochopila a přikývla na souhlas. Počkaly jsme, až se Sakura otočí, aby se naposled podívala na Sasukeho a obě jsme se k němu vrhly. Každá jsme se zahákly z jedné strany do jeho rukou a s milým úsměvem Sakuře naposled zamávaly. Sakura prostřídala barvy a nakonec se zastavila na vzteklé červené. Naruto propukl v hlasitý smích při kterém se svezl na zem kde se válel v křečích smíchu, držel se za břicho a utíral si slzy smíchu. Sasuke jak se zdá taky nemá v hlavě vymeteno, proto s námi začal spolupracovat, taktéž Sakuře zamával a nás dvě si za pas přitáhl blíž k sobě. Dokonce jsem měla pocit, že jsem za sebou uslyšela uchychtnutí pocházející od Kakashiho. Zřejmě ji také nemá moc rád. Jakmile Sakura zašla do vzdálenost že nás už nemohla vidět urychleně jsme s Terkou od Sasukeho odskočily a dělaly jako by nic. Kakashi si odkašlal a tím si opět získal naši pozornost, Naruto se přestal smát a stejně jako my ostatní se postavil před Kakashiho a čekal, co z něj vypadne.

„Mno já se půjdu podívat, jestli Sakura dorazila k Asumovi a taky se s ním domluvit aby ji trochu vytrénoval v boji, protože ta holka je v akci naprosto nepoužitelná“ kriticky zakroutil hlavou „a vy se zatím snažte trénovat beze mě. Kluci zkuste zjistit na jaké úrovni je chakra v holkách já jsem za chvíli zpátky. O tohle bych nerad přišel.“ Jen co to dořekl, zmizel v obláčku kouře. Užasle jsem sledovala místo kde ještě před chvíli stál náš učitel.

„Hele, kdy…kdy tohle budem umět taky“ zeptala jsem se Naruta.

„Až se naučíte pořádně používat chakru“ odpověděl místo něj Sasuke nerudným hlasem.

„Tak a teď nám ukažte, jestli něco umíte“ pokračoval a pochybovačně si nás prohlížel. On se postavil před Terku a přede mě se postavil Naruto.

„Tak. Představte si, že na vás někdo útočí“ začal Sasuke „jak by ses bránila“ pokynul Terce, aby předvedla svou obranu. Postavil se do obranného postoje. Ruce měl zdvižené a zatnuté v pěst, nohy rozkročené pro větší stabilitu.

Terka jen pokrčila rameny „no když nás někdo napadne tak my holky z města se bráníme takhle“ rozpřáhla se rukou, na kterou se Sasuke zaměřil jako na potenciální nebezpečí a vůbec si nevšiml Terčiny nohy která přesně a silně zasáhla nejcitlivější a nejbolestivější místo na mužově těle. Sasukemu vytryskly slzy, chytl se za bolestivé partie a klesl na kolena.

„Co se tady válíš, chlape líná“ křikla jsem a mírně kopla do Sasukeho ramene. Ani se nebránil, když se svalil na zem a stále skoro brečel nad bolestí, která jeho tělo snad ještě nikdy nepostihla. Poté jsem se otočila k Narutovi vykopla jsem levou nohu a taktéž ho chtěla kopnout. Naruto můj útok zastavil a ušklíbl se „nedostaneš mě na stejný trik“ řekl hrdě „myslíš?“ pousmála jsem se a druhou nohou, tedy přesněji kolen pravé nohy kterou mi nedržel jsem ho kopla do obličeje, který měl stále v předklonu. Naruto pustil mou nohu, chytl se za obličej a skácel se na zem vedle Sasukeho. S úsměvem jsem se otočila na Terku na vítězně si s ní plácla.

„No, myslím, že první lekci jsme zvládly“ žašklebila jsem se a opět se podívala na kluky ležící na zemi. V ten moment se za námi objevil Kakashi a prohlížel si scénu která se mu naskytla. Jakmile ho kluci zahlédli pomalu se zvedli. Narutovi z nosu tekla krev a Sasukemu se stále leskly v očích slzy které se snažil zakrýt jako důkaz jeho ponížené porážky „ Ty holky jsou sice zvláštní ale něco v nich je. Určitý potenciál, který jim určitě dopomůže k lepším výkonům. Už se nemůžu dočkat, až naplno začne jejich trénink“ pomyslel si Kakashi a pousmál se.

Obrazek

Otázky je zdeXD:

Jak jsme skolily kluky a co strašného se stalo Sakuře?

MNo myslím že otázky jsou víc než lehké. A nezapomeňte mi napsat co chcete na diplomXD

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(Naru-san, 8. 8. 2009 19:11)

Tak z toho mám dost xD Úžasný díl musím si přečíst další :D

=*w*=

(Kagome/Kurama, 21. 7. 2009 11:10)

1. Já Sasukeho málem udělala neplodným a tys Narutovi kapku pochroumala obličej xDD
2. Jen to, co si zasloužila...Soužití s Ino, tlouš-Choujim a Shikou xD Ha, dobře jí tak...^^
Na diplomek...no, ty víš, koho chci xD Samozřejmě svého manžela ;)
Jsem zvědavá na tu pátou kapitolu...Jů!

ps.

(keiri, 20. 7. 2009 14:30)

pošli mi ty obrázky na to schema ať ti ho můžu vytvořít

xD...

(Keiri, 20. 7. 2009 14:28)

šílená kapitola...povedla se ti...to ti to trvalo než si jí sem hodila xD...fakt povedená, už se těším na čtvrtou (myslím, že to asi nebude dřív než tady taďto, že?xD)
odpověď:Terka Sasukeho kopla nezi nohy a tys Naruto do obličeje, na diplomek chci Kakashiho a Sakura ,,odcestovala" do týmu 10
A honem honem pokračování ať mám co číst xD